Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Vaše vinotéka Menu

DOPRAVA A BALENÍ

Způsob dopravy, platby a balení objednaného zboží

  • Osobní odběr - pokud máte zájem vyzvednout si Vaší objednávku osobně, můžete tak učinit na adrese : Strážnická 4 , Brno – Slatina (na zvonku Kaislerovi) po předešlé telefonické domluvě tel. 737 748 264
  • Zaslání zboží na dobírku – v případě, že preferujete platbu na dobírku, Vaše objednávka bude vyřízena v co nejkratším možném termínu. O odeslání zásilky Vás budete informováni v den, kdy bude zásilka předána přepravní společnosti.
  • Platba předem na bankovní účet – pokud jste zvolili jako způsob úhrady platbu předem, žádáme Vás o úhradu objednávky na b.ú. č: 1150067010/3030 . Jako variabilní symbol, uveďte prosím číslo objednávky. Ihned po připsání částky na náš účet Vám bude zásilka expedována. O odeslání zásilky Vás budeme informovat.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Ceník a způsob dopravy zásilky

Osobní odběr – úhrada bankovním převodem předem na účet.

Česká pošta – balík do ruky .............­.......... 119,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

Česká pošta – balík na poštu .............­........ 119,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

Zásilkovna – přeprava na výdejní místo....... 59,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

DPD – expresní přeprava zásilek......­........... 99,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

Česká pošta – Slovensko .............­............. 189,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

IN TIME – SK – přeprava zásilek......­.......... 169,– Kč    +   Dobírka .............. 29,– Kč

Pokud si objednáte zboží v hodnotě 1000,– Kč a více, je doprava přes Zásilkovnu ZDARMA !

 

Něco málo ze zázemí :-)

 

Způsoby dopravy:

Zásilkovna 

Nový způsob doručení zboží od nás k zákazníkům – do výdejních míst v síti Zásilkovny. Už žádné fronty na poštách, ani hodiny čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete a netlačíme na vás – na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Zboží si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v po té – na místě.

Nákup z e-shopu je tak pro Vás bezpečnější, než kdykoli dříve.

Zásilková služba – DPD 

Přeprava zásilek až k Vám domů. Oznámení o doručení zásilky Vám přijde den předem SMSkou či e-mailem. Pokud Vám termín doručení nevyhovuje, můžete jej jednoduše změnit SMS zprávu nebo e-mailem. 

Česká pošta – Balík do ruky

Je klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

Česká pošta – Balík na poštu

Tato služba Vám umožňuje zvolit si poštu, na které budete mít balík připravený k vyzvednutí. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a sami si rozhodujete, kdy a na které poště si balík vyzvednete. Prostřednictvím SMS nebo e-mailem obdržíte informaci, že balík již na poštu putuje a následně v okamžiku, kdy je na poštu uložen. Garance doručení je následující den po podání zásilky.

 

Balení a expedice

Každé jednotlivé víno, sklenice nebo karafu balíme do bublinkové folie. Do kartonu víno dáváme po 6 kusech a každé víno v je od sebe navíc odděleno kartonovou přepážkou tak, aby byla zachována maximální ochrana proti případnému rozbití. 

O předání objednaného zboží přepravní společnosti Vás budeme informovat e-mailem.

Balné je samozřejmě Zdarma.

 

                                       Expedice balíků na In Time :-)