Vinné Sklepy Maršovice, Strana 2

Nejprodávanější

21 položek celkem
sauvignon 2015 vyber z cibeb (1)
569 Kč

Výběr z cibéb je výjimečné víno, která vzniká pouze při specifických podmínkách. Díky vyzrálosti tohoto Sauvignonu je víno plné, sladké, ovocné a zároveň s typickou chlebovitou...

271
tramin svatovaclavsky sber 2016 075 (1)
139 Kč

Výrobce:  Barva je průzračně zlatá. Vůně je plná a aromatická. Objevují se zde tóny po muškátu, růži, exotickém ovoci nebo čerstvých čajových listech.

232
zweigeltrebe 2006
Novinka Vlastní FOTO
249 Kč

Toto jedinečné archivní víno má pěknou tmavě červenou barvu. Víno je krásně vyzrálé s nádhernou aromatickou vůní povidel s lehkým nádechem čerstvě utržených malin a...

947

Vinné Sklepy Maršovice

Vinařství vzniklo v roce 1998 a založili jej švagři, Václav Tropp a Eduard Novotný. Ti se společně snaží pěstovat víno podle tradičních postupů s využitím moderních technologií. Hlavním cílem rodinného vinařství je navázat na dlouholetou tradici pěstování vinné révy v obci. V současnosti firma Vinné Sklepy Maršovice obhospodařuje cca 35 hektarů vinohradů. 

Vinice se nacházejí na samém okraji Znojemské vinařské podoblasti, která je centrem tradice českého a moravského vinařství. Půda je složena z jílovitých spraší a díky svému originálnímu mi­kroklimatu, se zde skvěle daří plným červeným vínům ale také vínům bílým, které vynikají výraznou vůní ovocného a květnatého typu a jemnou kyselinkou v chuti.

Vinařství produkuje sladká a polosladká vína s přírodním zbytkovým cukrem a také vína přívlastková, včetně slámového a ledového vína.