Prostředek pro uchování nápoje

Kód: 121
439 Kč –11 %
plyn
439 Kč –11 % 389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Na dotaz

Private Preserve je nejlepší prostředek pro uchování nápoje jako je víno, rum, whisky, grappa, cognac a spoustu dalších v otevřené lahvi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Private Preserve je nejlepší prostředek pro uchování nápoje jako je víno, rum, whisky, grappa, cognac a spoustu dalších v otevřené lahvi. Prostředek chrání nápoj pomocí vrstvy čistého, inertního a pachově neutrálního plynu - argonu, dusíku a oxidu uhličitého.

Aplikace Private Preserve se provádí do otevřené lahve pomocí trubičky přímo pod hrdlo láhve. Plyn se „usadí“ na hladině a zabrá­ní tak oxidaci nápoje a tím ochrání i celkový charakter nápoje co se týká barvy, chuti i vůně. A to až po dobu několika týdnů. 

 

plyn-pro-uchovani-vina2

 

Nyní si mohou milovníci a znalci vína otevřené víno vychutnávat v libovolném množství třeba i po jednotlivých sklenicích.

Už nikdy nebudete nuceni vyhodit otevřené víno kvůli jeho zoxidování ani nebudete muset dopíjet celou lahev.

 

plyn-pro-uchovani-vina

 

Návod k použití

Použijte spray vždy po nalití vína či jiného nápoje podléhajícímu oxidaci. Vložte trubičku dovnitř lahve podél skla. Stiskněte dlouze (1 vteřina) a 4× krátce do lahve o formátu 750 ml. U větších formátů přidejte jedno dlouhé stříknutí navíc. Ihned uzavřete lahev korkem či podobným uzávěrem a vždy nechte lahev ve vertikální poloze. Jedno balení vydrží minimálně na 120 použití.

 

Zde je krátké instruktážní video.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Balení: 1 kus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: