VacuVin

Cena

109699
1109699
14 položek celkem
otvirak na vino profesional
Novinka
469 Kč

Výrobce: Praktický číšnický otvírák, který vám výrazně usnadní pracné otvírání oblíbeného vína. Kompaktní a skladný otvírák perfektně padne do ruky a spolehlivě si poradí...

vyvrtka horizontalni
Novinka
658 Kč

Výrobce: Velice masivní vývrtka na víno s horizontálním systémem. Velmi snadno si poradí i s delšími zátkami. Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv tvaru hrdla láhve.

chladici kostky
Novinka
498 Kč

Výrobce:  Chladící kostky jsou velice podobné klasickým ledovým kostkám. Jejich účel je také stejný, ochladit nápoj. Ale na rozdíl od klasických ledových kostek neovlivní...

chladici obal elegant
Novinka
449 Kč

Výrobce: Rychle chladící Černý obal na láhev vína. Skládá se z vnějšího černého pláště (krytu) a samotného obalu, který je vyplněn zdravotně nezávadným gelem a který je...

nalevka na vino.1
Novinka
149 Kč

Výrobce: Vinná nálevka transparentní sada 2 ks. S elegantní nálevkou budete servírovat vaše víno vždy naprosto perfektně.

pumpa nerez
Tip
699 Kč

Výrobce: Ne­dopili jste celou láhev vína? Nevadí. Je tady vakuová pumpička na víno.

provzdusnovac na vino
Novinka
275 Kč

Výrobce: Provzdušňovač na víno – Wine Aerator provzdušní víno servírované přímo z lahve, aroma i chuť vína pak bude bohatší a plnější.

rozlisovace pecet
Novinka
189 Kč

Výrobce: Díky rozlišovači na sklenice si už nikdy nezaměníte svou skleničku s vínem.

rozlisovac glass
189 Kč

Výrobce: Poznejte si svou skleničku kdykoliv nejen na velké párty. Pomůžou Vám v tom malé postavičky firmy VacuVin, které se dají jednoduše připevnit na skleničku.

chladici obal platinum
274 Kč

Výrobce: Rychle chladící obal na víno PLATINIUM je velmi skladný „studený plášť“, do kterého se po vyjmutí z mrazicího boxu zabalí láhev, kterou chceme vychladit

teplomer
Novinka
275 Kč

Výrobce: Tento flexibilní teploměr na víno snadno a rychle přichytíte k lahvi jakéhokoliv průměru. Stačí počkat 1–2 minuty a hned vidíte aktuální teplotu vína.

vakuova pumpa
389 Kč

Výrobce:  Vakuová pumpička černá se 2 uzávěry pro dokonalé uchování vína­.  Balení obsahuje 1 vakuovou pumpičku a 2 ks uzávěrů.

pumpa.cena 4
Novinka
459 Kč

Výrobce: Nedopili jste celou láhev vína? Nevadí. Je tady vakuová pumpička na víno. Stačí už jen nasadit speciální zátku a pomocí pumpičky vysát vzduch.

uzaver 5
Tip
109 Kč

Výrobce: Sada dvou uzávěrů v balení. Vakuový uzávěr pro uchování kvality vína.

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem