Proč nakupovat u nás

KVALITA

Vína, která nabízíme, jsou především od menších a středních renomovaných vinařů, kteří si zakládají na kvalitě své vlastní produkce a samozřejmě chtějí, aby se k nim jejich zákazníci rádi vraceli

Sklenice a Karafy, které prodáváme jsou dodávány přením českým výrobcem skla Bohemia Crystal. Část našeho sortimentu tvoří i sklo od známého slovenského výrobce Rona.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Nabízíme poměrně široký sortiment prověřených moravských vín a jsme schopni uspokojit široké spektrum našich zákazníků. Každé víno, které prodáváme, jsme osobně ochutnali a tím pádem i prověřili jeho kvality. Víno nás prostě baví :-)

Nejste limitováni minimálním odběrem. Nakupovat můžete už od 1 kusu.

ON-LINE PODPORA

Jsme Vám k dispozici kdykoliv při nákupu nebo pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit. A to buď na telefonu 737 748 264 nebo také na našem on-line chatu v pravém dolním rohu :-) 

Jsme tu pro Vás denně od 7:00 do 21:00 hod.

CENA

Naše ceny jsou fér. A oproti kamenným vinotékám podstatně nižší. 

BALENÍ A EXPEDICE

Záleží nám na tom, aby zboží, které expedujeme bylo maximálně chráněno proti případnému rozbití. Každou jednotlivou láhev vína balíme zvlášť do bublinkové fólie, abychom předešly poškození při přepravě. 

Objednávky expedujeme v co nejkratším možném termínu. Zpravidla druhý den po objednávce.  

VLASTNÍ FOTO

Chceme Vám přinášet stále nová aktuální vína (ročníky). Nečekáme na vinaře, až nová vína nechají nafotit.

Fotíme si je sami :-)

Dobře víme, že dobrá fotka pomáhá zákazníkovi v rozhodování zda nakoupit nebo ne. A proto se snažíme naše produkty fotit sami. Pravda, nejsme sice žádní profesionálové, ale snažíme se zákazníkovi přiblížit zboží, které nabízíme co možná nejlépe.