Letní večer s přáteli

Kód: 340
1 189 Kč 982,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

vinarstvi-zborovsky-1 vinarstvi-horak-1 vinarstvi-krist

 vinarstvi-sebesta-1 vinarstvi-zidek-1baloun-1

Když se řekne letní večer s přáteli tak si asi každý představí, především krásný večer s dobrou zábavou a lahodným a osvěžujícím vínem. A právě pro tyto letní večery jsme pro Vás vybrali tento balíček šesti osvěžujících růžových vín.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

K létu neodmyslitelně patří příjemné vlahé letní večery s přáteli. A právě k této příležitosti jsme pro Vás vybrali tyto růžová vínečka. 

Před podáváním je dobré víno vychladit klidně i na 5 - 7°C.

Ideální doprovodí grilované pokrmy a stejně tak i zeleninové saláty.

 

leto-22

 

Prvním vínem je André rosé kabinetní 2016 z vinařství Zborovský. Barva vína je tmavší lososová. Ve vůni jsou cítit zralé jahody, čerstvé i kompotované třešně. V chuti jahody a třešně se šlehačkou. V pikantním závěru najdeme koření, stopu jahodové marmelády a krásnou svěží kyselinku. 

 andre-rose-nalezato

Druhým vínem je Rosé Horák pozdní sběr 2017 z vinařství Horák z Vrbice. Barva vína je jiskrná, sytě jahodově růžová. Vůně je čistá, intenzivní a jemná s výraznými ovocnými tóny. V chuti je víno šťavnaté, svěží s lehkým zbytkovým cukrem a kyselinkou. Najdeme zde celé spektrum letního ovoce jako jsou jahody, maliny, červený rybíz a další. 

rose-nalezato 

Třetím vínem je pak Cabernet Sauvignon rosé pozdní sběr 2011 z vinařství Žídek. Víno má krásnou růžovou barvu s oranžovými odlesky. Vůně je výrazná po lesním ovoci. Chuť vína je bohatá s dlouho trvajícím ovocným charakterem, doplněný jemnou tříslovinou a zbytkovým cukrem.

 cabernet-sauvignon-rose-nalezato

Čtvrtým vínem je Merlot rosé pozdní sběr 2016 z vinařství Krist. Víno krásné lososové barvy. Vůně vína plná drobného bobulového jako jsou lesní maliny, jahody a také červený rybíz. Chuť vína je plná, ovocitá s příjemným obsahem zbytkového cukru a jemnou tříslovinou v závěru. Velmi pěkné polosladké víno.

 merlot-rose-nalezato-22

Pátým vínem je Rosálie cuvée kabinetní Rosé 2016 z vinařství Šebesta. Rosálie 2016 je cuvée odrůd Zweigeltrebe a Cabernet Sauvignon. Ve vůni nalezneme lesní malinu a třešeň, chuť příjemná sametová a krásně zakulacená.

 rosalie-nalezato

Posledním vínem je Zweigeltrebe rosé pozdní sběr 2015 z vinařství Baloun. Barva vína je lehce růžová s oranžovými odlesky, připomínající tence nakrájené plátky lososa. Víno má svěží výrazně ovocnou vůni podobnou čerstvě natrhaným lístkům jahodníku a maliníku.Chuť je velmi příjemně sladěná, kde se harmonicky doplňuje zbytkový cukr a pikantní kyselina, připomínající malinovou limonádu.

zweigeltrebe-rose-nalezato

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: