Balení a expedice

Záleží nám na tom, aby zboží které expedujeme bylo maximálně chráněno proti případnému rozbití. Balení vína a skla je velmi specifický proces.

BALENÍ VÍNA

Každou jednotlivou láhev vína balíme zvlášť do bublinkové fólie. Do kartonu jich dáváme maximálně 6 kusů, abychom předešly poškození při přepravě. Karton s vínem poté vložíme do krabice a případné prázdné prostory vyplníme tak, aby karton v krabici byl pevně zafixován. 

Potom ještě celou krabici omotáme stretch folií, aby v případě rozbití láhve nepoškodil tento balík další přepravované zásilky.

BALENÍ SKLA

Snažíme se, aby sklenice a karafy, které odesíláme, byly maximálně chráněné proti rozbití. Sklenice balíme každou zvlášť do bublinkové fólie. Krabici se zabalenými sklenicemi vložíme do pětivrstvého lepenkového kartonu, který maximálně ochrání sklenice při přepravě k Vám. 

 

IMG_20171001_121206

 

Karafy balíme do 2-vrstvé bublinkové fólie, aby byly co možná nejlépe chráněny proti poškozeníKrabici se zabalenou karafou vložíme do pětivrstvého lepenkového kartonu, který maximálně ochrání karafu při přepravě k Vám. 

CO KDYŽ SE ZÁSILKA PŘECE JEN ROZBIJE?

Pokud i přes veškerá opatření se zásilka poškodí nebo rozbije (může se stát) tak Vám samozřejmě bez zbytečných řečí, zboží nahradíme a v co nejkratším termínu pošleme k Vám. Pokud z nějakého důvodu již o zboží nebudete mít zájem, pošleme Vám peníze za zboží zpět na účet

Ale nelekejte se :-). Rozbité nebo poškozené zásilky jsou během roku v řádu 0,2% z celkového objemu.