Balení a expedice

Záleží nám na tom, aby zboží které expedujeme bylo maximálně chráněno proti případnému rozbití. Balení vína a skla je velmi specifický proces.

BALENÍ VÍNA

Každou jednotlivou láhev vína balíme zvlášť do bublinkové fólie. Do kartonu jich dáváme maximálně 6 kusů, abychom předešly poškození při přepravě. Karton s vínem poté vložíme do krabice a případné prázdné prostory vyplníme tak, aby karton v krabici byl pevně zafixován. 

Potom ještě celou krabici omotáme stretch folií, aby v případě rozbití láhve nepoškodil tento balík další přepravované zásilky.

BALENÍ SKLA

Snažíme se, aby sklenice a karafy, které odesíláme, byly maximálně chráněné proti rozbití. Sklenice balíme každou zvlášť do bublinkové fólie. Krabici se zabalenými sklenicemi vložíme do pětivrstvého lepenkového kartonu, který maximálně ochrání sklenice při přepravě k Vám. 

 

IMG_20171001_121206

 

Karafy balíme do 2-vrstvé bublinkové fólie, aby byly co možná nejlépe chráněny proti poškozeníKrabici se zabalenou karafou vložíme do pětivrstvého lepenkového kartonu, který maximálně ochrání karafu při přepravě k Vám. 

CO KDYŽ SE ZÁSILKA PŘECE JEN ROZBIJE?

Pokud i přes veškerá opatření se zásilka poškodí nebo rozbije (může se stát) tak Vám samozřejmě bez zbytečných řečí, zboží nahradíme a v co nejkratším termínu pošleme k Vám. Pokud z nějakého důvodu již o zboží nebudete mít zájem, pošleme Vám peníze za zboží zpět na účet

Ale nelekejte se :-). Rozbité nebo poškozené zásilky jsou během roku v řádu 0,2% z celkového objemu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení