Zásilkovna

CO JE TO ZÁSILKOVNA?

Je to nový, cenově příjemný (cena 69,- Kč) způsob doručení zboží od nás k zákazníkům – do výdejních míst v síti Zásilkovny.

Logo-Zasilkovna-700

Už žádné fronty na poštách, ani hodiny čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete a netlačíme na vás – na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní.

Zboží si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v po té – na místě.

JAK TO FUNGUJE?

V současné době si můžete nechat své zboží zaslat již do více než 3800 výdejních míst po celé České ale i Slovenské republice. Celý seznam výdejních míst Zásilkovny naleznete ZDE.

Výdejní místa jsou dobře označena logem Zásilkovna.cz nebo Z-Point

 

zasilkovna (1)

 

JAK SI VYBERU DOPRAVU PŘES ZÁSILKOVNU? 

V košíku – doprava a platba si z volby doprava zvolíte Zásilkovnu a vyberete si místo – zobrazí se vám v nabídce adres, kam si chcete nechat Vaši objednávku doručit.

JAK SE DOZVÍM, ŽE JE MOJE ZÁSILKA NA MÍSTĚ K VYZVEDNUTÍ?

Nejprve vám přijde informační e-mail o tom, že jsme Vaši objednávku vyexpedovali a předali ji Zásilkovně. Následně obdržíte e-mail od Zásilkovny, že byla zásilka vložena do on-line systému
V tomto emailu naleznete link na trasování, kde můžete cestu své zásilku pohodlně sledovat on-line.

Jakmile je zásilka připravena na vámi vybraném výdejním místě, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. V potvrzovacím e-mailu a SMS obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa.

Termín dodání do výdejního místa je  obvykle do druhého pracovního dne po odeslání zásilky od nás.

CO DĚLAT, KDYŽ JE ZÁSILKA POŠKOZENA?

Při přebírání zboží si vždy zásilku řádně prohlédněte. Pokud je obal zjevně poškozený, zásilku nepřebírejte a obsluhu výdejního místa na problém okamžitě upozorněte.

Obsluha nás na to upozorní a my Vám zajistíme rychlé dodání nového zboží. Nákup přes internet je tak pro vás opět o krok bezpečnější.

VÝHODY                                        

  • Možnost výběru nejbližšího výdejního místa 

Vyberete si pro Vás nejbližší výdejní místo a Vaši zásilku doručíme právě tam.

  • Vyzvednutí zásilky dle Vašich časových potřeb

Výdejní místa Zásilkovny mají otevřeno do pozdních odpoledních, některé i do večerních hodin.  Nemusíte čekat na kurýra, až Vám zásilku přiveze, ani nemusíte stát na poště v dlouhých frontách. Zásilku si vyzvednete pohodlně, třeba při cestě ze zaměstnání.

  • Výhodná cena

Cena dopravy v České republice přes Zásilkovnu je 69,- Kč a platí pro platbu předem na účet. Pokud dáváte přednost platbě dobírkou je potřeba, ještě k částce přičíst 39,- Kč za dobírku.

Pozor u objednávek v minimální hodnotě 2500,- Kč je doprava přes Zásilkovnu ZDARMA.